Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Patryka Cielińskiego „BOGATYNIA  2010 – PO WIELKIEJ WODZIE”.

Szereg zdjęć przedstawia świat widziany oczami człowieka wysłanego po to, by pomagać i nieść nadzieję przerażonym i zrozpaczonym ludziom.

Wernisaż, z udziałem Autora, odbędzie się w piątek, 27 kwietnia 2012 r. o godz. 12.00 w Galerii Horex. Wystawę będzie można oglądać do połowy maja.

Patryk Cieliński to młody fotograf z Zielonej Góry. W roku 2009 aktywnie uczestniczył w organizowanych przez Gazetę Lubuską oraz serwis internetowy mmzielonagora.pl imprezach fotograficznych „FOTO DAY”, na których zdobył wyróżnienia. Jego prace można było podziwiać podczas wystawy „DIGART ZIELONOGÓRSKI”, wystawy stowarzyszenia Rizoo pn. „MAIL ART. CALL PORTOGRUARO 2010: LIMITE SCAMBIO SEGNO” w Wenecji. Patryk Cieliński był słuchaczem Akademii Twórczych Poszukiwań – Lubuskiej Szkoły Fotografii, a także uczestnikiem warsztatów fotografii Michała Mrożka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!