Serdecznie zapraszamy chętnych do zaprezentowania swoich  zdolności  kulinarnych do wzięcia udziału w konkursie  o Wazę Wodnika, który odbędzie się podczas tegorocznego Rybobrania, w niedzielę 16 czerwca w porcie rzecznym.

Do zmagań mogą przystąpić drużyny, składające się od 2 do 3 osób. Formuła doboru jest dowolna. Drużynę mogą zatem stworzyć  znajomi z osiedla, pracy, uczniowie tej samej klasy czy członkowie rodziny. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Liczba drużyn jest ograniczona a o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Jakie kulinarne wyzwania czekają na uczestników? Po objaśnieniu zasad i przygotowaniu stanowisk każda    z drużyn będzie miała 50 minut na sporządzenie jednej potraw. Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody (będące na razie niespodzianką).

Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który wraz z kartą zgłoszenia jest dostępny poniżej.

Drużyny chcące wziąć udział w konkursie w terminie do 13 czerwca 2019 r. powinny dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia do sekretariatu Centrum Artystyczno- Kulturalnego Zamek w Krośnie Odrzańskim,                ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie osobiście – lub mailem na adres sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl  (Karta zgłoszenia stanowi załącznik do regulaminu).

CAK ZAMEK poinformuje zgłoszone drużyny o zakwalifikowaniu się do konkursu telefonicznie,                              w dniu 14 czerwca 2019 r.

REGULAMIN KONKURSU – pdf

KARTA ZGŁOSZENIA – pdf

KARTA ZGŁOSZENIA – word