15. Zaduszki Jazzowe w Krośnie Odrzańskim!

Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” zaprasza na kolejną edycję jazzowego święta!

12 listopada 2023 roku o godzinie 18.00 w Kuźni Smaku wystąpi SIGGY DAWIS & PUMA BAND.

Można już nabyć bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu). Z doświadczenia wiemy, że bilety znikają na co najmniej kilka dni przed koncertem, więc się spieszcie!

Bilety kupicie w sekretariacie Zamku Piastowskiego oraz w dwóch zaprzyjaźnionych z nami sklepach Żabka : przy ulicy Poznańskiej (dawny Freshmarket) oraz przy tzw. Szachownicy.

Siggy Davis to charyzmatyczna, obdarzona potężnym głosem wokalistka pochodząca z Nowego Jorku. Przez lata występowała na deskach teatrów na Brodway’u (musicale: “Nunsense”, “Hair”, “Butterfinger’s Angel”, “The Life”), grała także w filmach Spike’a Lee oraz Briana de Palmy.

Krzysztof Puma Piasecki – kompozytor, aranżer, pedagog, jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70’tych. Założyciel i lider kwartetu 4SET. Nagrał pięć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Stypendysta Berklee College of Music w Bostonie. W 1997r. Zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego „Gitara i Bas”. Jego koncerty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce jak i zagranicą. Występował wspólnie na scenie między innymi z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Bobem Malachem, Jeffem Berlinem, Hanną Banaszak, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Tomaszem Szukalskim, Leszkiem Możdżerem i z innymi artystami