Krosno Odrzańskie zaczyna grać z Orkiestrą już w piątek!

9 stycznia 2015 r. o godzinie 9.30 na boisko wybiegnie 5 drużyn, a będą to drużyny reprezentujące Komendę Powiatową Policji w Krośnie Odrzańskim, Nadodrzański oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, Komendę Powiatową PSP w Krośnie Odrzańskim, 5 Kresowy Batalion Saperów oraz 4 Kompanię Transportową w Krośnie Odrzańskim.

W niedzielę, 11 stycznia 2015 r. na ulice miasta wyruszy 30 wolontariuszy, którzy będą zarażać pozytywną energią w chłodny dzień zbierając pieniądze na 23. Finał WOŚP.

Główne obchody Finału rozpoczną się tradycyjnie o godzinie 15.00, gdzie na scenie Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 zaprezentują się dzieci, młodzież, a także kapele, tancerze oraz karatecy z terenu naszego pięknego miasta.

Ponadto podczas “licytacji” będzie można zdobyć gadżety przekazane przez Fundację WOŚP, lokalnych przedsiębiorców, osoby prywatne, a także lokalne kluby sportowe – w tym aktualnych Mistrzów Polski w piłce siatkowej Skre Bełchatów oraz Wice-Mistrzów Polski w koszykówce mężczyzn – Stelmetu Zielona Góra.

Do skosztowania będą przepiękne oraz przepyszne torty oraz coś, czego jeszcze nigdy nie było podczas naszych Finałów – pieczony dzik! Chwilę przed “Światełkiem do nieba” odbędzie się specjalny pokaz laserów, przygotowany specjalnie na 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie już o godzinie 20.00, połączymy się z całym światem i wspólnie wypuścimy tradycyjne “światełko do nieba”.

Zapraszamy!

(Tomasz Browarczyk – Sztab WOŚP Krosno Odrzańskie)

Program:

plakat-final