Tulipany, goździki, róże – takie zazwyczaj prezenty dostają Panie z okazji 8 marca.  

Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” postanowiło uczcić Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób, organizując dla nich 07 marca br. BABSKI WIECZÓR pod hasłem „Jesteście piękne. Bądźcie jeszcze piękniejsze”. Zgodnie z hasłem, piękne krośnianki stały się jeszcze piękniejsze…

Tradycyjnie mieszkanki Krosna nas nie zawiodły i tłumnie przybyły na „Babski wieczór” do Zamku Piastowskiego.

Płeć piękną powitał zastępca Burmistrza Krosna Odrzańskiego – Grzegorz Garczyński, który nie tylko złożył serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet, ale także specjalnie na tę okoliczność przygotował wiersz. Każda z Pań otrzymała także z jego rąk symbolicznego goździka.

Spotkanie rozpoczęło się od rozgrzewającego pokazu fitness, który zaprezentowała niezwykle żywiołowa Beata Leśkiewicz wraz z dziewczynami ze Studia Beafitness. Instruktorka zademonstrowała podstawowe kroki taneczne jak step up czy mambo. Przypomniała także  każdej z nas jak bardzo ważny jest ruch oraz sport, który nie tylko pozytywnie wpływa na naszą kobiecą sylwetkę, ale i  także na  samopoczucie.

Dużą popularnością wśród Pań cieszyły się dietetyczne dania przygotowane przez Przemka Kukuć – mistrza kucharskiego z Zielonej Góry. Na miano najlepszej potrawy dietetycznej zasłużyła sałatka hiszpańska z kurczakiem i awokado w sosie miodowo-musztardowym. Smakowała wyśmienicie! Na Panie czekały także gratisowe przepisy kulinarne ze słynnymi sałatkami.

Najbardziej emocjonującym punktem  imprezy były metamorfozy przeprowadzone wśród chętnych Pań. Sztab ludzi pracował nad wielką przemianą naszych mieszkanek. Małgorzata Kuzimska, Ewelina Duchnowska oraz Kacper Węgrzycki – styliści fryzur wykonali swoją pracę po mistrzowsku, bowiem na kobiecych głowach stworzyli niezwykle modne fryzury.

Z kolei kosmetolog, Sylwia Stańczak-Kontorska oraz wizażystki z salonu kosmetycznego Wenus zadbały o makijaż i w sposób profesjonalny oceniły nasz stan skóry wykorzystując do tego specjalnie sprowadzoną z gabinetu maszynę.

Po drugiej stronie sali atmosfera była równie gorąca, bowiem Anna Nowak – dietetyczka analizowała stan wagi, indywidualnie ustalała dietę i ćwiczenia. Kolejka do niej była bardzo długa.

Warto było także odwiedzić Mariolę Gawłowską i Bożenę  Świokło, które opowiadały o profilaktyce zdrowego stylu życia, zapobieganiu rakowi piersi oraz szyjki macicy. Na fantomie pokazały jak samodzielnie badać piersi.

Doborem bielizny zajęła się Mariola Stefańska właścicielka salonu bielizny Gracja. Panie mogły skorzystać z przymierzalni i przy okazji przyjrzeć się wystawionej bieliźnie. Każda mogła znaleźć coś seksownego dla siebie.

Oczywiście nie zabrakło także fantów. Specjaliści przygotowali mnóstwo ulotek wraz załączonymi rabatami na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne i darmowe strzyżenia połączone  ze stylizacją.

Imprezę poprowadziła Kasia Sobieszek z kabaretu Made in China, która w ten wyjątkowy wieczór zadbała o dobry humor każdej z Pań.

To była niesamowita okazja, aby móc spędzić wieczór w miłej atmosferze, przy okazji poznać wiele cennych wskazówek na temat zdrowego stylu życia, pielęgnacji cery i włosów, trendów w koloryzacji i wizażu.

Cały trud związany z organizacją „Babskiego wieczoru”, zrekompensował nam widok uśmiechniętych i zadowolonych Pań,  które wychodząc z imprezy, dopytywały się już o kolejny termin podobnego spotkania. Dla nas – jako głównego organizatora „Babskiego wieczoru” było to ogromną nobilitacją.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Wystarczy kliknąć na załączony link: Galeria – Imprezy 2011.