Witamy na stronie projektu “Akcje Wakacje 2020”. To przedsięwzięcie realizowane pod patronatem Krośnieńskiego Samorządu przez trzy miejskie jednostki: Centrum Artystyczno – Kulturalne „ Zamek” , Mediatekę – Biblioteka oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.  Działanie jest finansowane przez Gminę Krosno Odrzańskie ze środków Gminnego Funduszu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  i Przeciwdziałania Narkomanii.
W tym projekcie zapraszamy młodych mieszkańców Gminy Krosno Odrzańskie do udziału w warsztatach, grach, wycieczkach. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną naszego kraju tworzymy w tym projekcie wiele przedsięwzięć adresowanych do małych (10-12 osobowych) grup. Taki mamy czas, że nakłada na nas wszystkich obowiązek rozwagi. Zapisy będziemy prowadzili  tylko telefonicznie – na poszczególne zajęcia – akcje w naszych trzech jednostkach od 24 czerwca 2020 do wyczerpania miejsc. Poszczególni Organizatorzy przyjmą jednego uczestnika na jedne zajęcia organizowane przez danego Organizatora (OSiR, Mediateka, CAK Zamek). W miarę wolnych miejsc Organizatorzy mogą przyjąć uczestnika na więcej niż jedne zajęcia.
Podzieliliśmy “Akcje Wakacje” na cztery bloki tematyczne – Letnie Akademie. Wystarczy kliknąć w niebieski banerek na dole strony i znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące tego, co proponujemy, jak się zgłosić, gdzie odbędą się zajęcia i ile wynosi odpłatność.  Przy poszczególnych zajęciach znajdziecie też dokumenty niezbędne by dopełnić wszystkich formalności. Bardzo wszystkich prosimy: zapoznajcie się z regulaminem. Powtarzamy go na każdej podstronie.
Nie byłoby naszego wakacyjnego projektu gdyby nie pomoc wielu podmiotów, osób, stowarzyszeń ; po prostu życzliwych ludzi. Już teraz dziękujemy. Będziemy informować o wszystkich naszych partnerach.