Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zaprasza wszystkie Panie na „BABSKI WIECZÓR 3 w 1”, który odbędzie się w sobotę, 9 marca 2013 roku w Hali Sportowo – Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim, ul. Pułaskiego 3. Początek imprezy o godzinie 17.00.

Spotkanie te składać się będzie z trzech części przygotowanych specjalnie z myślą o płci pięknej.

Pierwsza część to – Szkolenie w zakresie stylu i wizażu, które poprowadzi Edyta Zielińska profesjonalna makijażystka, wizażystka i stylistka, Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym, doradca ds. kreowania wizerunku, stylistka fryzur ślubnych, doradca ds. urody. Podczas szkolenia będzie można poznać zasady kształtowania własnego stylu, jaki kolor pasuje do danego typu urody, zasady właściwego ubierania się, style w ubieraniu, dobór biżuterii i dodatków i wiele innych. Z pewnością każda Pani znajdzie coś dla siebie.

„Wino, kobieta, śpiew i gitara” to druga część programu, w której gościć będzie znakomity muzyk Maciej Wróblewski. Zagra on dla Pań najpiękniejsze standardy światowe o tematyce miłości i kobiet.

W ostatniej części „Koktajlowy zawrót głowy” zapraszamy Panie do degustacji naturalnych i świeżo wyciskanych soków z owoców i warzyw. Przepyszne, kolorowe koktajle przygotuje na oczach Krośnianek Pani Aleksandra Wiktorska z Agroturystki Stary Młyn w Brzeźnicy. Świeżo wyciskany sok to dobry sposób na wzmocnienie naszego organizmu, a także urody.

Dla wszystkich Pań, które przyjdą na „Babski wieczór 3 w 1” Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” wraz z Kosmeterią z Krosna Odrzańskiego przygotują drobne kosmetyczne upominki.

Impreza jest biletowana. Bilety – 5,00 zł są do nabycia w Centrum Artystyczno – Kulturalnym „Zamek” od 20 lutego 2013 r. (ul. Szkolna 1, Krosno Odrzańskie).

Organizator: Centrum Artystyczno-Kulturalne „zamek” w Krośnie Odrzańskim

Współorganizatorzy: sklep Kosmeteria – Eksperci Urody z Krosna Odrzańskiego, Agroturystyka Stary Młyn w Brzeźnicy, Edyta Zielińska – Mistrz Polski w Makijażu Profesjonalnym