Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny – tak brzmią słowa jednej z słynniejszych piosenek o kobietach. My śmiało możemy powiedzieć, że tej witaminy mają najwięcej krośnieńskie dziewczyny. Dlatego Marek Cebula Burmistrz Krosna Odrzańskiego oraz Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim serdecznie zapraszają wszystkie Panie na BABSKI WIECZÓR. Jest to wydarzenie, które co roku organizowane jest w naszym mieście z okazji Dnia Kobiet.

9 marca 2015 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się impreza, która jest przygotowana z myślą o Kobietach i dla Kobiet.

W programie nie zabraknie słodkiego poczęstunku, goździka, życzeń i obrazu kobiety w różnych epokach. Zwieńczeniem tego wieczoru będzie spektakl Teatru Lubuskiego pn. „Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach”. Słynna rosyjska komedia w reżyserii Roberta Czechowskiego. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On – tajemniczy i oszczędny w słowach, ona subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Tego dowiecie się, przychodząc 9 marca o godz. 18.00 do krośnieńskiej hali.

UWAGA!

Bilety wstępu na Babski Wieczór już wysprzedane!

Przypominamy – Babski Wieczór odbędzie się 9 marca 2015 r. godz. 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrzańskim. Serdecznie zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet wspólnie z Centrum Artystyczno-Kulturalnym „Zamek”.

Informacja o spektaklu pochodzi ze strony internetowej Teatru Lubuskiego.

plakat_do_zapowiedzi