Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula zaprasza wszystkie mieszkanki Gminy Krosno Odrzańskie na BABSKI WIECZÓR organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Impreza odbędzie się w piątek, 9 marca 2012 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej, przy ul. Pułaskiego 3. Start o godz. 17:00. Wstęp wolny!

W tym dniu organizatorzy z myślą o Krośniankach stworzyli specjalną ofertę. W programie: Forum Kobiet, Miasto Kobiet, kawiarenka, pokaz kulinarny, a wszystko to wzbogacą występy artystyczne w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 1  i Przedszkola nr 3 w Krośnie Odrzańskim, Szkoły Podstawowej w Radnicy oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Podczas Forum będzie można spotkać się z kobietami sukcesu, którym udało się pokonać wszelkie trudności i śmiało kroczą do przodu. Gościem specjalnym forum będzie Senator RP Helena Hatka.

Na wszystkie Panie, które dbają o urodę będą czekali specjaliści w Miasteczku Kobiet. Udzielać rad i prezentować najnowsze trendy będą fryzjerka, manicurzystka, kosmetolog, dietetyczka, brafiterka i stylistka. Dodatkowo Panie z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy przygotują nowości wydawnicze i najciekawsze kobiece książki. O zdrowiu kobiety i profilaktyce opowiedzą  Mariola Gawłowska  i Bożena Świokło z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wszystkie Panie będą mogły spróbować swych sił w pokazie fitness i nauce tańca latino. Nie zabraknie także punktów z kosmetykami firmy Oriflame. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje.

Drogie Panie, nie siedźcie w domu! W piątkowe popołudnie znajdźcie czas dla siebie!

Pamiętajcie – zdrowa i piękna kobieta, to szczęśliwa KOBIETA!

Przyjdźcie na Babski Wieczór!

Organizatorzy:

Urząd Miasta, Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim.

Współorganizatorzy:

Szkoła Podstawowa w Radnicy, Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 3, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Krośnie Odrzańskim, BEAFITNESS – Beata Leśkiewicz, DOBRY DIETETYK – Anna Nowak,  Salon fryzjerski LARA, Salon bielizny GRACJA, Mobilne Studio Urody – Katarzyna Marchwiak, Małgorzata Maciejewska, Stylistka – Marta Bajerska, Szkoła Tańca Towarzyskiego CALIPSO.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!