Gmina Krosno Odrzańskie

  BLISKO mieszkańców

Gmina Krosno Odrzańskie rozpocznie w dniu 01.04.2019 r. nadawanie w systemie mobilnej komunikacji SISMS – korzystaj bezpłatnie!

Za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu, będziemy na bieżąco informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach bezpośrednio na telefon. System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO.

  

JAKIE INFORMACJE BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ NA TELEFONY?

  • imprezy kulturalne w tym koncerty, wystawy itp.

KORZYSTAJ BEZPŁATNIE:

 Zdecydowanie zachęcamy do pobrania aplikacji BLISKO, w której można znaleźć nie tylko nasze serwisy, ale również zamówić powiadomienia od innych nadawców np. „Policji”, „Wyłączenia Prądu”. Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych. Warto być BLISKO:

  • aplikacja dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów bez reklam i spamu
  • umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach
  • nie pobiera danych od użytkowników
  • jest bezpłatna

Pobierz aplikację  BLISKO:

   

Instrukcja pobrania aplikacji na telefony z systemem android

Instrukcja obsługi aplikacji BLISKO

W każdej chwili można wypisać się z wybranego wcześniej serwisu lub całkiem się wyrejestrować z systemu. Aby tego dokonać skorzystaj z formularza ZMIEŃ USTAWIENIA

Mieszkańcy mogą się bezpłatnie zarejestrować na wszystkie 3 sposoby, W przypadku zamówienia powiadomień SMS i pobrania aplikacji BLISKO na ten sam telefon, prosimy aby w menu aplikacji wybrać  ustawienia i uzupełnić pozycję „Numer telefonu”. Dzięki temu wiadomości nie będą dublowane, a info SMS-y będą doręczane tylko w przypadku braku połączenia z internetem.