Od wielu lat w trakcie Wigilii Miejskiej i Jarmarku Bożonarodzeniowego organizujemy bombkową akcję na rzecz naszego krośnieńskiego domu dziecka. Rok rocznie Burmistrza Marek Cebula podpisuje bombki w trakcie naszego miejskiego świątecznego spotkania, w zamian oczekujemy datku na rzecz wspomnianej instytucji. W latach szalejącej pandemii organizowaliśmy akcję przez Internet. W tym roku chcemy połączyć obie wersje. 10 grudnia 2022 roku w trakcie Wigilii Miejskiej i  Jarmarku Bożonarodzeniowego burmistrz będzie podpisywał bombki, ale już teraz można również zamówić bombkę za pomocą Internetu.

Wszyscy, którzy chcieliby zostać posiadaczami bombki z podpisem Burmistrza (wiemy, że niektórzy mają ich już całą kolekcję) muszą ją zamówić dzwoniąc lub pisząc do Centrum Artystyczno-Kulturalnego “Zamek” w Krośnie Odrzańskim pod numer telefonu: 609 006 275 (dni pracujące od godziny 07.30 do 15.30) lub wysyłając e-mail na adres: t.miechowicz@zamek.krosnoodrzanskie.pl (koniecznie z podaniem numeru kontaktowego). Zamówione w ten sposób wcześniej bombki będzie można odebrać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Parkowej 1 – wrzucając przy okazji do puszki darowiznę. Jak zawsze liczymy na Państwa wsparcie.

Akcję organizujemy jak zwykle we współpracy z naszą krośnieńską parafią i oddziałem Caritas Polska. Informujemy, że – jak co roku – cała zebrana  kwota zostanie przeznaczona na zakup rzeczy, które uzgodnimy z kadrą domu dziecka. W ten sposób do dzieci trafi to co rzeczywiście jest potrzebne.

Jak zwykle bądźmy razem. Bądźmy hojni.

dav