CAK Zamek jedzie na Woodstock!

Wybierz się razem z nami!

Zapraszamy Was na Najpiękniejszy Festiwal Świata – XVII Przystanek Woodstock, który w tym roku zapowiada się niezwykle ciekawie!

Od 4 do 6 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą zagrają takie zespoły jak: H-Blockx , Skindred, Riverside, Projekt Republika, Dog Eat Dog i wielu  – wielu innych. Niewątpliwą gwiazdą ostatniego dnia festiwalu będzie zespół The Prodigy! Jak to mówi Jurek Owsiak – „Oj, się będzie działo…”. Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie: www.wosp.org.pl/woodstock.

Każdy z Was będzie miał szansę pojawić się na Przystanku Woodstock i obejrzeć główne gwiazdy festiwalu. A to za sprawą ekipy z Centrum Artystyczno – Kulturalnego „Zamek”, która specjalnie dla Was wyczarterowała autobus na najważniejszy dzień festiwalu – 6 sierpnia (sobota).

Wyruszamy w sobotę,  6 sierpnia o godz. 16.00 spod Urzędu Miasta (ul. Parkowa 1). Powrót nastąpi o godz.5.00 dnia następnego. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona! Cena biletu w dwie strony to tylko 22 zł (w tym ubezpieczenie). Zapisy i  sprzedaż biletów od 11 do 31 lipca 2011 r.  w CAK „Zamek”, przy ul. Szkolnej  w Krośnie Odrzańskim. Kontakt: tel. 68 359 16 37, radeksujak@gmail.com

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdu, który znajduje się w załączniku – wystarczy kliknąć.

Regulamin wyjazdu na XVII Przystanek Woodstock