Burmistrz Krosna Odrzańskiego i Centrum Artystyczno – Kulturalne “Zamek” zapraszają na PIKNIK RODZINNY pn. “Postaw na rodzinę”, który odbędzie się w sobotę, 30 kwietnia 2011 r. na Placu 11 Pułku w Krośnie Odrzańskim. Start  o godz. 16.00.

W programie imprezy ciekawe gry i zabawy z nagrodami, profilaktyka z przymrużeniem oka, czyli konkursy i skecze kabaretowe  – nawiązujące tematyką do Ogólnopolskiej Kampanii “Postaw na rodzinę”.

Na scenie wystąpi krośnieński zespół SECRET, który zagra znane przeboje muzyczne. Niewątpliwą atrakcją wieczoru będzie DYSKOTEKA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA. Specjalnie przygotowany program “show”, który rozgrzeje każdą publiczność. Dobra zabawa, humor,  taniec, muzyka – to wszystko już wkrótce !

Dodatkową atrakcją będą wielkie bańki mydlane, malowanie buziek, portrecista i  karykaturzysta, tatuaże z henny, kredowa bajka  z NIESPODZIANKĄ! Na krośnieńskim placu pojawią się kolorowe dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampoliny i gokarty !

Na pikniku nie zabraknie także BUFETU obfitującego w kiełbaski z grilla, hot-dogi, popcorn, watę cukrową, gofry, lody, słodycze i zimne napoje !

GODZINOWY program na plakacie.

Gwarantujemy świetną zabawę i wspaniałą atmosferę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !