TOWARZYSTWO KULTURY TEATRALNEJ ogłasza 57. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI, nad którym patronat objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konkurs jest prowadzony w drodze wielostopniowych przeglądów: środowiskowych, miejskich, gminnych; powiatowych i/lub rejonowych, wojewódzkich.

Eliminacje rejonowe odbędą się w Centrum Artystyczno – Kulturalnym „Zamek”  w Krośnie Odrzańskim przy ul. Szkolnej 1  w dniu 16 marca 2012 r. o godz. 12:00.

Konkurs jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie interpretacji repertuaru lub zrealizowanie monodramu oraz złożenie karty uczestnictwa w terminie do 12 marca 2012 r.  w Centrum Artystyczno – Kulturalnym „Zamek”.

Szczegółowe informacje o 57. OKR  znajdują się w regulaminie. Regulamin oraz karty zgłoszenia są dostępne w CAK „Zamek” oraz poniżej w załączniku – wystarczy kliknąć.

Zgłoszenie można wysłać także drogą e-mailową na adres: zamek.krosnoodrzanskie@o2.pl.

Podczas eliminacji rejonowych do 57.OKR zostanie wytypowanych 5 osób, które wezmą udział w dalszym etapie konkursu, tj. w eliminacjach powiatowych. Prezentacje Powiatowe 57. OKR odbędą się 26 marca 2012 r. o godz. 10:00 w Gubińskim Domu Kultury  (ul. Westerplatte 14).

Zapraszamy także do odwiedzania strony internetowej organizatora 57. OKR – Towarzystwa Kultury Teatralnej: www.tkt.art.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !