Serdecznie zapraszamy młodych Krośnian do spędzenia ferii zimowych wspólnie z CAK „Zamek”.

„Zamkowe ferie zimowe” to cykl różnorodnych zajęć kulturalnych skierowanych do dzieci i młodzieży z gminy Krosno Odrzańskie. Zajęcia będą trwać przez dwa tygodnie – od 31 stycznia do 13 lutego 2011 r. Głównym miejscem spotkań będzie Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

Pierwszy tydzień ferii rozpocznie występ iluzjonisty pt. „Hokus pokus”, połączony z malowaniem dziecięcych twarzy. W kolejnych dniach na dzieci będą czekały inne, równie interesujące imprezy. W krośnieńskiej sali kinowej będą mogły obejrzeć film animowany  pt. „Zaplątani”. Ponadto, w programie ferii: zajęcia plastyczne – malowanie na szkle, spotkania w Klubie Młodego Odkrywcy oraz w Klubie Czytających Rodziców.

Drugi tydzień ferii upłynie pod znakiem Rycerza i Zamku. Wspólnie z bractwami rycerskimi dzieci przeniosą się w średniowieczne czasy książąt. W krośnieńskim zamku wspólnie poszukają skarbu, a na mieście zagrają w strategiczną grę – „Szachy Króla”.  Na zajęciach plastycznych przygotują swój pierwszy miecz i tarczę, które następnie zaprezentują w czasie Rodzinnego Turnieju Rycerskiego.

Szczegółowy opis zajęć zimowych znajduje się w załączniku Ferie Zimowe” kliknij.

Każde z dzieci może wziąć udział w zajęciach, które najbardziej je interesują. Nie prowadzimy zapisów. Wstęp jest wolny !

Ponadto,  informujemy, że bezpłatne bilety wstępu na seanse filmowe są do nabycia w CAK “Zamek” przy ul. Szkolnej 1 od 24 stycznia 2011 r.

Udział w feriach zimowych jest bezpłatny !

Drodzy rodzice !

Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko spędziło niezapomniane ferie, przyprowadźcie je do Centrum Artystyczno – Kulturalnego “Zamek” przy ul. Szkolnej 1. Gwarantujemy wspaniałą przygodę i niezwykłe wrażenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !