Zbliżają się coroczne Dni Krosna Odrzańskiego. Jest to święto wszystkich mieszkańców. Czas zabawy i radości. Jest to również okazja to zaprezentowania mieszkańcom swojego dorobku społecznego. Jest to okazja, aby zaprezentować swoje produkty, umiejętności oraz usługi.

Zatem po raz kolejny zapraszamy Państwa do wzięcia udziału i stworzenia razem z nami Festiwalu Kros.Kultura. Udział w projekcie jest otwarty. Zapraszamy do współpracy instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, indywidualnych twórców oraz wszystkich pragnących współtworzyć tegoroczne święto miasta.

Kros.Kultura to każda forma aktywności mająca na celu promocję produktu i wpisująca się w konwencje m.in. taneczne, muzyczne, teatralne i parateatralne (happening, performace), plastyczne (wystawa, plener, pokaz), a także wystawiennicze (wszelkie stoiska promocyjne, z rękodziełem ludowym, potrawami regionalnymi, prezentacje zawodów artystycznych czy stoiska promujące firmy oraz przedsiębiorców prywatnych) i itp.

Festiwal obywać się będzie podczas Dni Krosna Odrzańskiego – 25 maja 2013 r. w godz. 12.00 – 18.00

Jednocześnie pragniemy poinformować, że występy artystyczne szkół i przedszkoli (muzyka, taniec, śpiew, teatr itp.) odbędą się podczas tzw. Dnia Familijnego – 26 maja 2013 r. na Zamku Piastowskim w godz. 14.00 – 18.00. Opiekunowie grup mogą wypełniać i przesyłać ten sam formularz Kros.Kultura.

Propozycje współpracy należy składać na formularzach (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie do 13 maja 2013 r. na poniżej podany adres:

Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”

ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie

e-mail: r.sujak@zamek.krosnoodrzanskie.pl

z dopiskiem: Festiwal Kros.Kultura

Regulamin projektu oraz formularz zgłoszenia są dostępne poniżej w załączniku. Wystarczy kliknąć.

Regulamin-Festiwal Kros.Kultura

Karta oferty – Festiwal Kros.Kultura