Centrum Artystyczno – Kulturalne “Zamek” serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Krosno Odrzańskie na kolejny wieczór z kabaretem. W sobotę, 16 października 2010 r. o godzinie 19.00 na scenie Klubu Garnizonowego wystąpi kabaret pn. „Formacja Chatelet”.  Artyści kabaretowi rozbawią krośnieńską publiczność, prezentując najbardziej znane skecze kabaretowe.

Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony jesienią 1996 roku. Kilka miesięcy później Formacja zdobyła Grand Prix na najważniejszym festiwalu w Polsce – przeglądzie kabaretów PAKA. W ciągu tych kilkunastu lat przez Chatelet przewinęło się wielu kabaretowych artystów (m.in. Jerzy Jan Połoński i Tomasz Jachimek), obecny skład to Adam Grzanka – muzyk i pasjonat zespołów satanistycznych, Adam Małczyk – sceniczny przywódca, Michał Pałubski – człowiek guma i sceniczny kameleon, a także Askaniusz Petynka – dźwiękowiec i perfekcjonista. Adam Grzanka i Adam Małczyk to fantastyczny duet konferansjerów. Znani są także z prowadzenia takich programów jak „Maraton Uśmiechu”, a ostatnio wraz z Michałem Pałubskim prowadzą teleturniej „Hole in the Wall”. Formacja Chatelet świetnie sprawdza się w kameralnych, teatralnych warunkach, ale także potrafi zjednać sobie kilkutysięczną publiczność na dużych plenerowych kabaretonach. Kabareciarze nie unikają tematów kontrowersyjnych. Największą popularność przyniosły im skecze o Euzebiuszu, znanym jako Buba. Zespół słynie także z fantastycznego kontaktu z publicznością i chętnego improwizowania. Kabaret tworzą:

Adam Grzanka
Dla przyjaciół „Grzana”. Jeden z prowadzących „Maraton Uśmiechu”. Wsławił się tym, że gra czasem w płaszczu. Samym!

Adam Małczyk

Dla przyjaciół „Mały”. Drugi z prowadzących „Maraton Uśmiechu”. Hipnotyzuje widzów i namawia do różnorakich zachowań. Sceniczny przywódca.

Michał Pałubski

Dla przyjaciół „Misiek”. Wsławił się rolą Euzebiusza i nieograniczonymi możliwościami wyginania swojego ciała.

Askaniusz Petynka

Dla przyjaciół „Askaniusz”. Jest dźwiękowcem i podporą kabaretu – pojawia się na scenie w rolach, których pozostali po prostu nie wyrobiliby aktorsko.

SOBOTA – 16 PAŹDZIERNIKA 2010 – 19.00

KLUB GARNIZONOWY – KROSNO ODRZAŃSKIE

WSTĘP BEZPŁATNY

Bezpłatne bilety już do nabycia w CAK ”Zamek” w Krośnie Odrzańskim (ul. Szkolna 1).