Zapraszamy do spędzenia wieczoru z piosenkami i harcerskimi wspomnieniami.
Dzień Myśli Braterskiej to święto obchodzone w dniu 22 lutego każdego roku przez harcerzy i skautów na całym świecie, w kolejne rocznice urodzin założyciela skautingu, sir Roberta Baden-Powella.
Z tej okazji 22 lutego w krośnieńskim Zamku Piastowskim organizujemy wieczór, którego adresatami są obecni i byli harcerze. Chcemy się spotkać, przypomnieć swoje historie z czasów młodości i pośpiewać pieśni poznane na obozach, biwakach czy w harcówkach.
Nosiłeś harcerski mundur? Byłeś na obozie czy biwaku harcerskim? Masz jeszcze elementy umundurowania, a może stary zakurzony śpiewnik czy fotografie? TO JEST WIECZÓR DLA CIEBIE.
Siądźmy przy herbacie i powspominajmy stare, dobre czasy. Nie jest ważne do jakiej organizacji harcerskiej należałeś. To w końcu Dzień Myśli Braterskiej!
Jeśli masz propozycje piosenek, które powinny – twoim zdaniem – pojawić się na takim wieczorze, to proponuj. Zamieszczaj propozycje (tekst + chwyty) pod tym postem lub/i wyślij na adres t.miechowicz@cak-zamek.pl.
22 lutego 2020 zaczynamy o godzinie 18.00. Jeśli ktoś ma możliwość przyniesienia ciasta to zapraszamy z ciastem, choć nie jest wersja obowiązkowa.
Niech to będzie dobry wieczór.

Ps. Udostępniajcie, dajcie znać przyjaciołom