Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” zaprasza artystów, szkoły, przedszkola oraz inne instytucje do wzięcia udziału we wspólnym kolędowaniu na Wigilii Miejskiej.

 Zapraszamy również instytucje, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, firmy i osoby prywatne do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

POLSKO-NIEMIECKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY/ WIGILIA MIEJSKA odbędzie się 14 grudnia 2019 roku w godzinach od 13.00 do 18.00. Zachęcamy do wystawienia stoisk z rękodziełem, ozdobami świątecznymi lub innymi artykułami/wytworami o tematyce nawiązującej do świąt Bożego Narodzenia.

Aby wziąć udział we wspólnym kolędowaniu oraz jarmarku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  i dostarczyć go do CAK „Zamek”. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Formularz można przesłać drogą mailową (sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl) lub dostarczyć go osobiście. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 535008668.

Projekt „Polsko-Niemiecki Jarmark Bożonarodzeniowy” realizowany jest z Funduszu Małych Projektów Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr/ Spree-Neiβe-Bober w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia-Polska 2014-2020

Jednocześnie informujemy, że za wystawienie stoisk obowiązują dwie opłaty:

 targowa według uchwały Rady Miejskiej: http://bip.wrota.lubuskie.pl/ugkrosnoodrzanskie/system

 oraz opłata pobierana przez organizatorów CAK „Zamek” w wysokości 30 zł za stoisko.