Letnie koncerty mają w sobie luz. Przychodzimy na nie bez konkretnego powodu, chcemy po prostu wziąć udział w czymś lekkim, przyjemnym i relaksującym. Wszyscy, którzy kupili bilety na występ Jacka Fedorowicza i Marka Majewskiego mogą się chyba czuć usatysfakcjonowani.

U profesjonalnego artysty wiek nie gra roli. Potwierdza to Jacek Fedorowicz, który pomimo swoich 75 lat na scenie dalej wygląda doskonale. O jego doskonałej kondycji można było przekonać się w piątkowy wieczór 13 lipca. Data koncertu oczywiście nie była przypadkowa. Artyści zaprezentowali swój program, swobodnie nawiązując do różnych pechowych wydarzeń w swoim życiu. Jednak nie to było najważniejsze. Jacek Fedorowicz zaprezentował szereg swoich scenicznych skeczy, monologów, które raz po raz rozbawiały publikę. Tematyka była różnorodna, począwszy od właśnie co zakończonych Mistrzostw Euro 2012 po perypetie z psem własnej żony.

Ciekawy program przedstawił również Marek Majewski. Ten znany poeta, bard i szantymen zagrał kilka z swoich ballad. Tematyka była różnorodna od wesołych fraszek po piękne utwory rodem z chorwackiej Dalmacji. Artyści zaśpiewali także wspólnie kilka piosenek. Publice najbardziej spodobały się utwory „Tacy młodzi” oraz „Tobie się jeszcze chce”.

Po ponad półtora godzinnym koncercie, publika w ilości ponad 120 osób zgotowała artystom, owacje na stojąco. Całość imprezy prowadził Tomasz Siemiński, dyrektor Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek”, które zorganizowało całą imprezę.

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z występu. Wystarczy kliknąć na załączony link:

Galeria – Imprezy 2012

(fot. Michał Ciesielczyk)