Burmistrz Krosna Odrzańskiego – Marek Cebula oraz Centrum Artystyczno–Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zapraszają wszystkich miłośników domowych win i nalewek owocowych do wzięcia udziału w II KONKURSIE NA NAJLEPSZE WINO I NALEWKĘ  DOMOWEJ PRODUKCJI oraz WARSZTATACH WINIARSKICH  w ramach RYBOBRANIA 2014.

Warsztaty winiarskie odbędą się 22 czerwca 2014 r. o godz. 15.00 w Zamku Piastowskim w Krośnie Odrzańskim, które poprowadzi Pan Roman Grad – właściciel Winnicy „Julia” w Starym Kisielinie k. Zielonej Góry.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie na najlepsze wino i nalewkę domowej produkcji prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który wraz z kartą zgłoszenia znajduje się w załączeniu.

Regulamin i karta

– Konkurs na najlepsze wino i nalewkę

Zgłoszenia udziału w konkursie należy potwierdzić poprzez wypełnienie, podpisanie i dostarczenie formularza zgłoszenia (załącznik) wraz z próbkami win i nalewek do dnia 20 czerwca 2014 roku do godz. 15.00 na adres: CAK “Zamek” w Krośnie Odrzańskim, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na głównej scenie w porcie rzecznym w Krośnie Odrzańskim podczas imprezy RYBOBRANIE w dniu 22 czerwca 2014 roku ok. godziny 18.00.

Organizatorzy konkursu przewidzieli nagrody rzeczowe i upominki dla laureatów i osób wyróżnionych w kategorii: wino i nalewka. Ponadto, każdy z uczestników otrzyma z rąk członków komisji konkursowej dyplomy potwierdzające udział w/w konkursie.

Więcej informacji pod nr tel. 68 383 89 94, e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl, www.zamek.krosnoodrzanskie.pl.

SPONSORZY nagród:

UPH INTROSZAL usługi poligraficzne PIOTR SZALIŃSKI, ul. Grzybowa 110, 65 – 130 Zielona Góra

Księgarnia WOLUMEN Krystyna Sławińska, ul. WOP 1 c, 66-600 Krosno Odrzańskie.

PATRONAT MEDIALNY nad wydarzeniem objęli: TVP Gorzów Wielkopolski, www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski, Radio Zachód, Gazeta Lubuska, www.gazetalubuska.pl, Gazeta Tygodniowa oraz Gazeta Wyborcza.

PLAKAT - konkurs winiarski 20141.s