Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”, Młodzieżowa Rada Miejska oraz Galeria Horex zapraszają na III edycję Turnieju Gier Komputerowych. Zawody odbędą się 26 kwietnia 2014 r. (sobota) o godz. 10.00 w Galerii Horex w Krośnie Odrzańskim przy ul. Pułaskiego.

Tegoroczna edycja to kolejny turniej miłośników gier komputerowych. Po możliwościach rozegrania turniejów w gry Counter Strike (2012) oraz FIFA 13 (2013) organizatorzy uznali, że przeprowadzą oba te turnieje w jednym dniu. I tak w jednej części galerii będzie się rozgrywał Turniej w grę FIFA 14, natomiast w drugim pojedynek w Counter Strike.

Nad całością czuwać będzie zespół sędziów oraz ekipy techniczne. O prawidłową organizację zadba Młodzieżowa Rada Miejska oraz pracownicy CAK „Zamek”. Kibice ponownie będą mogli oglądać zmagania na dużych ekranach oraz zmierzyć się z Bartoszem „Bartasem” Trittem – Wicemistrzem Świata World Cyber Game 2012 z chińskiego Kunsham.

Nowością dla graczy FIFA będzie możliwość zagrania w wersje konsolowe, a nie jak ostatnio PC. Z kolei gracze Counter Strike zagrają na komputerach typu notebook.

Dla najlepszych przygotowaliśmy wspaniałe nagrody. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami oraz dokonania zapisów pod adresem e-mail: r.sujak@zamek.krosnoodrzanskie.pl w temacie wpisujemy Turniej CS lub Turniej FIFA. Na zapisy czekamy do 24 kwietnia 2014 r. (czwartek) do północy.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko gracza lub wszystkich członków drużyny (CS) wiek, ewentualny pseudonim. Warto zaznaczyć, że przewidziana jest opłata wpisowa, o której mowa w regulaminach. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami turnieju.

Regulamin Turnieju Counter Strike

Regulamin Turnieju FIFA 14

Organizatorem imprezy jest Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”, Młodzieżowa Rada Miejska przy współpracy Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim oraz Galeria Horex.

Plakat