Rybobranie rozpoczęło się na dobre. Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” pragnie zaprosić na dwa niesamowite wieczory.

Pierwszy odbędzie się 18 czerwca 2014 r. w środę o godz. 22.00. Idąc śladami zeszłorocznych pokazów plenerowych zapraszamy na Nocny maraton filmowy. W repertuarze nie zabraknie filmów polskich. Wszystkie będą miały motyw przewodni. Tłem filmów będzie… woda. Z całą pewnością znajdzie się miejsce na komedie i dramat. Całość odbędzie się na dziedzińcu Zamku Piastowskiego.

Druga impreza to wspaniały koncert akustyczny „Śpiewogranie nocną porą”, który odbędzie się 19 czerwca (czwartek) o godz. 19.00 również na dziedzińcu Zamku Piastowskiego. Zapraszamy wszystkich miłośników poezji śpiewanej, piosenki turystycznej i innych około poetyckich utworów. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści z Beatą Ciechanowicz i Tomaszem Miechowiczem na czele.

Podczas obu imprez otwarty będzie punkt gastronomiczny Kredens, a wstęp na imprezy jest bezpłatny. Organizatorem jest Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”.

Plakat