W imieniu Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej serdecznie zapraszamy na IV Kongres Rozwoju Ruchu Rowerowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 stycznia 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Kopernika przy ul. Mikołaja Kopernika 30.

W ramach Kongresu planowane są: Międzynarodowa Konferencja promująca najlepsze praktyki w zakresie wdrażania polityk rowerowych w miastach Polski i Unii Europejskiej (21.01) i seminarium (22.01) na temat praktycznych skutków „pro rowerowej” nowelizacji rozporządzeń*, które weszły w życie 8 października 2015 r. oraz potrzeby i możliwości działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów.

Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

Zaproszenie_na_kongres_rozwoju_ruchu_rowerowego

Udział w Kongresie jest nieodpłatny.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres j.szymczak@eko.org.pl, wpisując w tytule: „zgłoszenie na Kongres” do dnia 15 stycznia 2016 r. (ilość miejsc ograniczona, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Osoby zainteresowane przejazdem rowerowym po warszawskiej infrastrukturze w dniu 21.01 prosimy o dodatkowe zgłoszenie oraz informację czy uczestnik przejazdu będzie dysponował własnym rowerem, organizator będzie starał się zapewnić rowery z wypożyczalni (ilość miejsc ograniczona).