KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA” serdecznie zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Neo-Nówki, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji.

Występ odbędzie się 15 października 2015 r. o godz. 20:15 w Hali Sportowo-Widowiskowej, ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrzańskim.

W programie zobaczycie państwo największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu “Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć.  Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15 urodziny Neo-Nówki.  Czas trwania programu to około 100 minut.

Ceny biletów: krzesełka 70 zł, trybuny 60zł.

Indywidualnie bilety można nabyć w sekretariacie OSiR, ul. Pułaskiego 3 lub w Centrum Artystyczno-Kulturalnym „Zamek” przy ul. Szkolnej 1 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy pod numerem tel.: (41) 361-80-47 lub 608-785-994. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!

plakat_Neo_Nowka_15_lecie