KABARET POD WYRWIGROSZEM wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA”serdecznie zapraszają Państwa na swój nowy program.

Występ odbędzie się 28 marca 2015 r. o godz. 17.00. Sala kinowa Klubu Wojskowego, ul. Poznańska 42 a w KROŚNIE ODRZAŃSKIM.

Cena biletu wynosi 50 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w Centrum Artystyczno – Kulturalnym ,,Zamek,, (sekretariat), ul. Szkolna 1 w Krośnie Odrzańskim lub na stronie www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel. (41) 361-80-47 lub 781-143-400. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

O artystach:
Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz – satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru :-). Czas trwania programu to 2 godziny.

plakat-bezpaska