Z okazji zbliżających się Walentynek, Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim serdecznie zaprasza na występ KABARETU ZACHODNI, który odbędzie się 14 lutego 2016 r. (niedziela) o godzinie 18.30 w GALERII HANDLOWEJ „HOREX”.

Bilety wstępu w cenie: 15 zł – przedsprzedaż (do 07.02.), 20 zł – przedsprzedaż (08.02.-13.02.), 25 zł – w dniu imprezy, które można nabyć w kilku miejscach w Krośnie Odrzańskim, tj. w CAK “Zamek” (ul. Szkolna 1), w Pizzerii Calloni (ul. Pułaskiego) oraz w sklepach: Fresh Market (ul. Poznańska) i “Żabka” (ul. Kościuszki).

Grafika -  Kabaret-Zachodni-2016

O kabarecie:
Kabaret Zachodni powstał prawie wczoraj. To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację “Babeczki z rodzynkiem”, ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nową energią i nową nazwą. Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Obecnie grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie wam w głowy. Kabaret Zachodni to bez wątpienia nowy skład, nowa energia i nowa jakość!

zachodni_twarze