Koncert zespołu  „U Studni”

Miejsce: Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim

Data: 18 sierpnia 2018 roku

Godzina: 19.00

Organizator: Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek”

Opis wydarzenia:

Zapraszamy do Zamku Piastowskie w Krośnie Odrzańskim na koncert zespołu „U Studni” .

„U Studni” to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną.

Swój program opierają na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego „U STUDNI”.

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Swoje doświadczenie wykorzystują także wspierając zespoły: „Bohema” (Darek Czarny), „WYSPA” i „Do Góry Dnem” (Ola Kiełb). Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, i świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu „U STUDNI”. Zespół brzmi swojsko i świeżo. Znane i świetnie wyważone brzmienie gitar Darka Czarnego i Ryśka Żarowskiego, basu Robert Jaskulski i jedynych, niepowtarzalnych skrzypiec Wojtka Czemplika zyskały sobie szerokie kręgi fanów – w różnym wieku.

                Obecność w zespole Oli Kiełb to dodatkowe walory grupy, o której mówi się, że posiada własną, swoistą magię. A to nic innego jak dbałość o słowo, o jego piękno i jasność przekazu, co jest wielką zaletą zespołu.

                Zespół ma w swoim dorobku trzy płyty: U Studni (Dalmafon 2013), Wąwóz naszych czasów (dalmafon 2014) oraz Wspólne zdjęcie (Dalmafon 2017), które przygotowali z ogromną pieczołowitością.  Nie brak tu wspaniałej energii, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu.

 „U STUDNI” zasilają swoimi talentami:

Dariusz Czarny – gitary, śpiew, aranżacje

Wojciech Czemplik  – skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje

Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew, aranżacje

Robert Jaskulski – gitara basowa, aranżacje

Ryszard Żarowski – gitary, śpiew, aranżacje

Bilety:

W przedsprzedaży 30 zł (do dnia 17 sierpnia 2018 roku)

W dniu koncertu 35 zł (w dniu 18 sierpnia 2018 roku)

Dostępne w:

CAK “Zamek”

Żabka ul. Kościuszki

Freshmarket ul. Poznańska

Abilet.pl.

W sprzedaży od poniedziałku – 30.07.2018