Weź udział w nowym konkursie WOLF’a – amatorskiej grupy prowadzącej warsztaty filmowe przy CAK “Zamek” w Krośnie Odrzańskim!  Nagrody czekają! Tym razem do udziału zapraszamy wszystkich, którzy czują w sobie zacięcie pisarskie. 

 Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz historię spisaną na kartkach zobaczyć na ekranie? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Waszym zadaniem jest spisać w postaci scenariusza, treatmentu lub opowiadania (technika dowolna) historię własnego autorstwa. Praca w formie scenariusza nie powinna przekroczyć 15 stron, treatment lub opowiadanie do 5 stron A4. Tematyka dowolna!

Pracę należy wysłać do 15 grudnia 2011 r. na adres wolf-film@wp.pl z dopiskiem „Konkurs WOLF”. W treści maila należy podać swoje imię nazwisko oraz telefon kontaktowy. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczną zgodą autora na nieodpłatną realizację nagrodzonej pracy przez grupę WOLF, przy zachowaniu imienia i nazwiska (lub pseudonimu) autora w napisach końcowych.

Wyniki zostaną podane 23 grudnia o godzinie 20:00 na stronie: www.grupawolf.pl. Jury może przyznać nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia. Do wygrania są płyty DVD oraz plakaty filmowe. Jury zastrzega sobie możliwość nie przyznania nagrody głównej.

Zachęcamy także odwiedzania oficjalnej strony grupy WOLF. Wystarczy kliknąć na podany link :  www.grupawolf.pl.