KONKURS

“List do św. Mikołaja”

został rozstrzygnięty.

Śnieżynki odwiedziły zwycięzców we wtorek, 06 grudnia br. w ich szkołach i przedszkolach.

Komisja w składzie – Dyrektor CAK “Zamek” – Marta Niemiro i instruktorzy  – Paulina Downar i Radosław Sujak  z prawie 300-stu nadesłanych listów wybrała 3 zwycięskie, 2 wyróżniła, a 6 nagrodziła “Złotym Sercem”.

Laureatką w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym została Zuzanna Błażejewska z Radnicy, która uczęszcza do Przedszkola nr 3 w Krośnie Odrzańskim. Zuzia marzyła o nowej skarbonce i lalce Barbii z Kenem.

W kategorii dzieci z klas I-III szkół podstawowych nagrodę otrzymała Marta Pater z krośnieńskiej trójki. W paczce od świętego Mikołaja znalazła pamiętnik na hasło i ciastolinę.

Aleksandra Nowak ze Szkoły Podstawowej w Radnicy to zwyciężczyni w kategorii dzieci z klas IV-VI. Ola, która uczęszcza na zajęcia z Hip-Hopu, prosiła w liście o torbę sportową.

Ponadto, komisja wyróżniła listy czwartoklasistki – Anity Kolińskiej i ucznia klasy II  – Michała Potockiego za pięknie opisaną historię i ciekawie przedstawione marzenia. Anita prosiła o zestaw przyborów do rysowania, zaś Michała marzeniem było nagranie programu telewizyjny, który wkrótce zobaczymy w Krośnieńskiej Telewizji.

Kategorią Złote Serce wyróżnione zostały osoby, które w liście nie prosiły o prezenty dla siebie, marzyły natomiast o szczęściu innych, darowały Mikołajowi swoje serduszko, prosiły o radosne święta, spokój i zdrowie dla swoich bliskich. Pluszaki w tej kategorii otrzymali: Julia Sobolewska (kl. I z SP3), Patryk Gościniak (kl. IV z SP3), Dawid Sadowski (kl. II z SP2), Emilia Szymańska i Oliwia Müller (kl. VI z SP1), Weronika Michalak (kl. III SP1).

Śnieżynki, które odwiedzały laureatów, miały nie tylko dla nich nagrody, wszystkie dzieci z klasy otrzymywały słodkiego mikołajka. Śnieżynki dziękują wszystkim za miłe przyjęcie, a dzieciom z gr. II z Przedszkola nr 3 za wspólne śpiewanie i tańce.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z rozstrzygnięcia konkursu.

Wystarczy kliknąć na załączony link:

Galeria – Imprezy 2011.

(fot. CAK “Zamek”)