Regionalne Centrum Animacji Kultury wraz z Centrum Artystyczno-Kulturalnym “Zamek” zapraszają nauczycieli, animatorów oraz wszelkich zainteresowanych na spotkanie sieciujące Kultura Tędy!

Projekt Kultura Tędy rozpoczyna drugą edycję. Z tej okazji Regionalne Centrum Animacji Kultury organizuje cykl spotkań sieciujących w powiatach województwa lubuskiego.

Spotkania sieciujące pełnią rolę informacyjną oraz integracyjną i mają na celu prezentację programu Bardzo Młoda Kultura oraz zasady działania projektu Kultura Tędy. Spotkania skierowane są do animatorów, instruktorów oraz nauczycieli, działaczy trzeciego sektora i wolnych strzelców, którzy zajmują się animacją i edukacją kulturową.

Podczas spotkania opowiemy jak będą wyglądały etapy tegorocznej edycji, kiedy ruszą nabory na bezpłatne szkolenia i kto będzie mógł ubiegać się o grant na realizację projektu partnerskiego z zakresu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży.

Spotkania odbędzie się 16. lutego o godzinie 13:00

w Centrum Artystyczno-Kulturalnym ZAMEK
w Krośnie Odrzańskim.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/1Bz5un9trWZiwFFIhRnF1pOHb2IzHI8sw5QlnItk7kQ8/edit,
w którym należy zaznaczyć wybraną miejscowość.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zapewniamy serwis kawowy.

Tworzysz, animujesz, działasz, edukujesz? Dołącz do projektu Kultura Tędy i zrealizuj swój pomysł!

Zapraszamy również tego dnia do udziału w spotkaniu prezentującym zasady portalu lubuskiekultura.pl, czyli największego portalu skupiającego
informacje o lubuskiej kulturze. Podczas spotkania koordynatorka portalu wyjaśni jak funkcjonuje cały portal, jak utworzyć swój profil, jak zamieszczać informacje oraz jakie płyną korzyści z aktywnego uczestniczenia w życiu platformy lubuskiekultura.pl.

 

Prezentacja nastąpi tuż po spotkaniu dotyczącym projektu Kultur Tędy.
Bądźcie z nami!

KT-baner-LK