Już od 13.06.2016r. w Punkcie Informacji Turystycznej w Zamku Piastowskim w Krośnie Odrzańskim będą dostępne w sprzedaży dwie książki Pana Roberta Makłowicza –  „Dalmacja. Książka kucharska” oraz „C.k. kuchnia”.

Spotkanie autorskie z Panem Robertem Makłowiczem odbędzie się w niedzielę 19.06.2016r. o godzinie 11.00 w Zamku Piastowskim. Każdy z przybyłych będzie miał możliwość wziąć autograf oraz porozmawiać z autorem książek.

Książka : „Dalmacja. Książka kucharska” – najnowsza publikacja Robert Makłowicza,  nawiązująca do dalmatyńskich kulinariów i czasu spędzonego przez autora w Chorwacji. Książka bogata w ilustrację gotowych dań, wraz z przepisem oraz opowieścią, wprowadzają czytelnika w typowo wakacyjny nastrój.

Cena: 45 zł

Książka „C.k. kuchnia” -książka kucharska nawiązująca do czasów, gdy Europa Środkowa była pod berłem Habsburgów. Czytelnik odnajdzie w niej aż 84 przepisy reprezentatywne dla dzisiejszych kuchni narodowych: węgierskiej, czeskiej, rumuńskiej, austriackiej, bośniackiej, słowackiej i północnowłoskiej. Każdy przepis poprzedzony jest interesującą opowieścią.

Cena: 35 zł

DSCF2208