Zapraszamy na imprezy organizowane w ramach tegorocznej majówki.

30 kwietnia od godziny 19.00 w Zamku Piastowskim rozpocznie spotkanie z piosenką turystyczną i poetycką. Zapraszamy miłośników takiej muzyki. Każdy kto ma ochotę zagrać jest mile widziany. Udostępnimy zamkowe mikrofony.

Na pikniku w dniu 1 maja (od 16.00) nie  zabraknie zabawy dla dzieci i dorosłych. Będzie też konkurs wiedzy o Krośnie. W trakcie pikniku o godzinie 18.30 będziemy próbowali pobić krośnieński rekord długości flagi narodowej ( zapraszamy z własnymi flagami). Czy nam się uda? Poprzedni rekord to 196 metrów i 21 cm. Nie będzie łatwo.

2 maja zapraszamy młodych na Skejtowisko – imprezę organizowaną przy hali na ulicy Pułaskiego. Będą pokazy, taneczna bitwa uliczna , występy artystyczne. Zapraszamy też do wspólnego grillowania. Organizatorzy zapewniają grille i węgiel . Przynieście ze sobą kiełbaskę ( czy też coś innego na grilla). Zaczynamy od 16.00.

3 maja to czas uroczystości patriotycznych: msza święta o godzinie 10.00  w kościele p.w. Świętej Jadwigi Śląskiej. Po mszy uroczystości patriotyczne na placu .  Tego samego dnia zapraszamy na wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych , zaczynamy o godzinie 17.00 w Zamku Piastowskim.

W tych dniach odbywają się spotkania sportowe i turystyczne. Poniżej zamieszczamy plakat.

plakat B2 poprawiony