Drogie dzieci, Rudolf czerwononosy i inne renifery św. Mikołaja obrały kierunek Krosno Odrzańskie.

 

Już 4. grudnia św. Mikołaj odwiedzi nasze miasto.

Jeżeli chcecie się z nimi spotkać, to zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim na godz. 15:30.

W tym dniu, oprócz spotkania z Mikołajem, czeka na was wiele atrakcji. W programie m.in. III Bieg Mikołajów – bieg w stroju Mikołaja, w którym każdy może wziąć udział, interaktywny Teatr Idy Ochockiej, droga do św. Mikołaja, czyli mikołajkowe gry i zabawy, a także świąteczna piosenka.

Zachęcamy również wszystkich młodych Krośnian do udziału w akcji „List do św. Mikołaja”. Prosimy dzieci o samodzielne napisanie listu, w którym poproszą Mikołaja o swój wymarzony prezent. Nadesłane listy zostaną podzielona na 3 kategorie wiekowe – przedszkola, uczniowie klas I-III i klas IV-VI. Spośród tych listów, my wybierzemy po jednym najpiękniejszym z każdej kategorii wiekowej. Wyróżnione przez nas listy, Mikołaj przeczyta i spełni zawarte w nich dziecięce marzenia. Na listy czekamy do końca listopada.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatorów przedsięwzięcia – Pauliny Downar i Radosława Sujak pod nr tel. 68 359 16 37.

Prosimy o przynoszenie listów do siedziby Centrum Artystyczno – Kulturalnego „Zamek” w Krośnie Odrzańskim lub nadsyłanie ich pocztą do w/w placówki pod adres: Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek”, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie.

Organizatorami Mikołajków dla dzieci jest Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !