Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zaprasza na Mikołajki w Galerii Horex w Krośnie Odrzańskim. 6 grudnia w godz. 14.00-18.00 na najmłodszych będzie czekał blok mikołajkowych gier i zabaw.

W Galerii powstanie ”Fabryka św. Mikołaja”, w której każdy będzie mógł zrobić drobny prezent dla najbliższych. Pani Mikołajowa zaprosi do wspólnego dekorowania pierniczków. Zimowe skrzaty przygotują również świąteczne zagadki pisane Alfabetem Morse’a oraz śnieżkowe konkurencje sportowe. Gościem dnia będzie Skrzat Maciek, który zabierze wszystkich w pełną zabaw podróż „W poszukiwaniu śmiechu św. Mikołaja”.

Dodatkową atrakcją będzie stoisko pocztowe „Świąteczna Skrzynka”, w którym będzie można przygotować list, pocztówkę czy laurkę dla św. Mikołaja, a następnie wrzucić do wielkiej skrzynki pocztowej. O 18.00 wylosowane zostaną z niej listy, które nagrodzimy drobnymi upominkami.

Ponadto,  w ramach imprezy mikołajkowej w krośnieńskiej galerii pojawi się wiele fotografii nawiązujących tematyką do zbliżających się Świat Bożego Narodzenia autorstwa Michała Ciesielczyka.

Serdecznie Zapraszamy!

6 grudnia – Galeria Horex – startujemy o 14.00!

Organizatorzy: Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”, Galeria Horex, Stowarzyszenie Młode Krosno.