Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki.

Z tej okazji Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” i Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowują dla najmłodszych mieszkańców gminy Krosno Odrzańskie popołudnie ze św. Mikołajem.

7 grudnia 2015 r. od godz. 15.00 na placu przed krośnieńskim „Tramwajem” odbędzie się cykl zabaw, konkursów i świątecznych animacji. W programie m.in. malowanie twarzy, zabawy taneczne i ruchowe, tworzenie świątecznej malowanki, dekorowanie pierniczków, a co najważniejsze spotkanie ze św. Mikołajem. Każde dziecko biorące udział w zabawach, otrzyma mikołajkową czapeczkę. Na zakończenie imprezy Marek Cebula Burmistrz Krosna Odrzańskiego wspólnie z dziećmi rozświetli miejską choinkę.

Mikołajkowe czapeczki ufundowali Radni z Klubu Marek Cebula.

Przypominamy, że również 7 grudnia zostanie rozstrzygnięty konkurs literacko-plastyczny „List do św. Mikołaja”. Listy można przesyłać do siedziby Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek” do 30 listopada 2015 r. Każda praca powinna zawierać następujące informacje:imię i nazwisko autora, wiek, klasa,placówka oświatowa,adres. Szczegóły w poniższym linku.

https://zamek.krosnoodrzanskie.pl/konkurs-list-do-sw-mikolaja/

plakat_B2_mikolajki2