Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” 25 stycznia br. oficjalnie otworzyło sezon artystyczny w galeriach wystawienniczych.

Zaczynamy ten rok od wystawy w Galerii Horex. Tym razem na ścianach krośnieńskiej galerii handlowej zostały wyeksponowane prace Krystyny Nawrockiej, od niedawna mieszkanki Bielowa. Jej fotografii opowiadają o zimie, mrozie przez pryzmat sopli lodu. Kolorowe sople wprowadzą zimową, lodową aurę w galerii.

Uroczyste otwarcie wystawy „Mróz w kryształ lodu zapisany” odbyło się 25 stycznia w Galerii Horex w Krośnie Odrzańskim. Wystawę można oglądać do końca lutego br.

Kilka słów od artystki…
Najcenniejsze są chwile radości, gdy biorę aparat do ręki. Moment kadrowania, naciśnięcie spustu a później niecierpliwego oczekiwania na uzyskany efekt, to jest prawdziwa przyjemność jaką czerpie z obcowania z fotografią. Naciskając spust migawki, wiem że mogę zatrzymać chwilę na wieczność, która w innym wypadku odeszłaby na zawsze, a ja mogę do niej wrócić kiedykolwiek zechcę i nie ważne czy jest niezwykła czy pospolita.

Kilka słów o mnie: mieszkam w Zielonej Górze, choć od 4 lat pomieszkuje w Bielowie koło Krosna Odrzańskiego. Pierwszą moją wielką pasją jest pisanie wierszy, wydałam cztery tomiki wierszy, drugą pasją jest fotografia (kilka wystaw indywidualnych w Zielonej Górze).

Mróz w kryszta? lodu zapisany Mróz w kryszta? lodu zapisany Mróz w kryszta? lodu zapisany Mróz w kryszta? lodu zapisany Mróz w kryszta? lodu zapisany Mróz w kryszta? lodu zapisany