Jeśli nudzisz się wieczorami? Nie masz pomysłu na spędzanie wolnego czasu? A lubisz śpiewać i nie boisz się występować na scenie? Wstąp do ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO NADODRZE i spędzaj miło czas w gronie ciekawych ludzi. Gwarantujemy dobrą zabawę. Nie ma ograniczeń wiekowych. Liczy się tylko chęć i pasja wspólnego śpiewania.

Najbliższe spotkanie zespołu odbędzie się już we wtorek, 5 marca 2013 r. o godz. 17.00 w sali koncertowej Zamku Piastowskiego, przy ul. Szkolnej  1. Kolejna próba już za tydzień, we czwartek, o godz. 17.00.

Czekamy na Państwa zgłoszenia. Zgłaszać się należy osobiście, telefonicznie, bądź e-mailowo na podany adres: Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek”, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, tel. 68-383-89-94, e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl.

Krótko o zespole:

Zespół Nadodrze działa przy CAK “Zamek” w Krośnie Odrzańskim od ponad roku. Zespół składa się z 9 osób pochodzących z Krosna i okolic, dla których wspólne śpiewanie, granie i występowanie jest prawdziwą pasją. Od kilkunastu miesięcy Nadodrzanie raz w tygodniu spotykają się w kaplicy Zamku Piastowskiego na próbach, podczas których intensywnie ćwiczą, przygotowują się, aby móc później pojawić się i zaprezentować szerszej publiczności.  Występowali już podczas Majówki nad Odrą, Dni Krosna Odrzańskiego, Dożynek Gminnych. Ponadto, uczestniczyli w przeglądach rejonowych takich festiwali jak: Festiwal “Mundurowo na Ludowo” w Górzynie, Ogólnopolski Festiwal Polszczyzny i Pieśni Kresowej “Wielkie Bałakanie” w Żarach czy Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !