W związku z ogłoszeniem informacji o poszukiwaniu instruktora prowadzącego zespół śpiewaczy „Nadodrze” do Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek” w Krośnie Odrzańskim wpłynęły 3 oferty.

W dniu 22 lutego 2013 r. komisja w składzie: Pan Henryk Brudło – dyrektor, Pani Danuta Czarnota – główny księgowy, Paulina Downar – instruktor ds. przedsięwzięć historycznych po rozmowach z kandydatami, obserwacji zajęć prowadzonych przez nich i wysłuchaniu opinii członków „Nadodrza” postanowiła, że nowym instruktorem zespołu zostanie Pan Mariusz Mosiejko.

Pan Mariusz Mosiejko wykazał się umiejętnościami wokalnymi, znajomością gry na pianinie, fortepianie, gitarze, perkusji i keyboardzie. Współpracował z wieloma zespołami muzycznymi i śpiewaczymi. Przygotowywał oprawę muzyczną wieczorków tanecznych i imprez okolicznościowych. Jest osobą dyspozycyjną, a także zna zasady i organizację pracy zespołu śpiewaczego seniorów.

Jednocześnie przypominamy, że nadal można wstąpić do zespołu śpiewaczego NADODRZE. Nie ma ograniczeń wiekowych. Liczy się tylko chęć i pasja wspólnego śpiewania.

Najbliższe spotkanie zespołu odbędzie się już we wtorek, 5 marca 2013 r. o godz. 17.00 w sali koncertowej Zamku Piastowskiego, przy ul. Szkolnej 1. Kolejna próba już za tydzień, we czwartek, o godz. 17.00.

Czekamy na Państwa zgłoszenia. Zgłaszać się należy osobiście, telefonicznie, bądź e-mailowo na podany adres: Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek”, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, tel. 68-383-89-94, e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !