Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim oraz Kino Orange  zapraszają na projekcje filmowe, które odbędą się 29 stycznia 2014 r. w sali kaplicy Zamku Piastowskiego w Krośnie Odrzańskim.

W tym dniu zostaną wyświetlone NAJWIĘKSZE I NAJNOWSZE HITY FILMOWE: „SKUBANI 3D”, „BIEGNIJ, CHŁOPCZE, BIEGNIJ”, „47 RONIONÓW 3D i „POD MOCNYM ANIOŁEM”.

Informacje ogólne:

CAK „Zamek” przeprowadzi rezerwację biletów wstępu na każdy poranny seans – „Skubani 3D” i „Biegnij, chłopcze, biegnij” pod numerem telefonu 68 383 89 94 lub adresem e-mail: sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów na seanse filmowe po godzinie 15.00. Przeprowadza je jedynie „OCE” pod swoim warszawskim numerem telefonu: (22) 357 85 00 lub adresem email: rezerwacje@kinoorange.pl. Płatność za bilety w dniu projekcji w punkcie Kina Orange w CAK „Zamek”!

Bilety można również zakupić drogą 0nline, korzystając ze strony internetowej KINA ORANGE. Wystarczy kliknąć na poniższy link. 

KUP BILET – KINO ORANGE

PROJEKCJE:

221s

 

“Skubani 3D” – film dla najmłodszych, godz. 10.00 i godz. 15.30
Animowany / familijny, cena biletu: 15 zł normalny, 13 zł grupowy, czas trwania: 91 minut,

Opis: Nagrodzony Oscarem producent „SHREKA” zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA! Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk — jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.W polskiej wersji językowej m.in. Piotr Fronczewski i Cezary Pazura!
 

233s

 

“Biegnij, chłopcze, biegnij” – film dla młodzieży i osób dorosłych, godz. 12.30
Dramat/historyczny/edukacyjny, cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy, czas trwania: 100 min.

Opis: OPARTA NA PRAWDZIWYCH WYDARZENIACH HISTORIA CHŁOPCA, KTÓRY NIGDY NIE STRACIŁ NADZIEI I DOKONAŁ RZECZY NIEMOŻLIWYCH.
Niesamowita i wzruszająca historia, która wydarzyła się naprawdę. Reżyserem filmu jest zdobywca Oscara Pepe Danquart.
W międzynarodowej obsadzie plejada gwiazd polskiego kina. W roli głównej, zagranej wspólnie z bratem-bliźniakiem Andrzejem, Kamil Tkacz, którego debiut w głośnym i wielokrotnie nagrodzonym „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy zachwycił cały świat. „Biegnij, chłopcze, biegnij” to ekranizacja przetłumaczonego na 15 języków bestsellera Uriego Orleva.

223s

 

 

“47 Roninów 3D” – godz. 17.30
Fantasy/akcja/dramat, cena biletu: 15 zł, czas trwania: 119 minut

Opis: Megaprodukcja pokazująca przepiękną historię Japonii, wielki powrót Keanu Reevesa!
Film oparty na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku.  Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

225s

 

“Pod Mocnym Aniołem” – godz. 20.00
Dramat, cena biletu:  12 zł

Opis: Wojtek Smarzowski (“Drogówka”, “Wesele”, “Róża”, “Dom zły”) wraz ze stale współpracującą z nim plejadą gwiazd – m.in. Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Julia Kijowska, Arek Jakubik i Kinga Preis – powraca na ekrany kin z wstrząsającą opowieścią o nałogu i usilnych próbach uwolnienia się od niego. Scenariusz filmu oparty na bestsellerowej powieści Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem. Jerzy, pisarz uzależniony od alkoholu, zaczyna wierzyć, że nie jest za późno, by wydostał się z nałogu. W tym samym czasie zakochuje się w młodej dziewczynie i czuje, że ma dla kogo żyć. Nie wytrzymuje długo w swoim postanowieniu i w barze Pod Mocnym Aniołem kolejny raz zaczyna picie. W końcu trafia na oddział intensywnej terapii, a stamtąd na kolejny odwyk. Lekarz zaleca barwnej galerii pacjentów terapię polegającą na spisywaniu i wspólnym czytaniu opowieści traktujących o czasach, w których pili. Swoje zabawne, a częstokroć wstrząsające historie przywołują: reżyser, kierowca TIR-a, inżynier, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni pacjenci. Tylko miłość może wszystko ocalić.

Bilety do zakupienia w dniu projekcji filmu

w punkcie Kina ORANGE w CAK “Zamek”.