Z okazji zbliżających się Mikołajek, Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim zaprasza dzieci z przedszkoli i z klas I-VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w akcji „List do św. Mikołaja”.

Prosimy dzieci o samodzielne napisanie listu, w którym poproszą Mikołaja o swój wymarzony prezent. Nadesłane listy zostaną podzielone na 3 kategorie wiekowe – przedszkola, uczniowie klas I-III i klas IV – VI. Spośród tych listów, my wybierzemy po jednym najpiękniejszym z każdej kategorii wiekowej.

Wyróżnione przez nas listy, Mikołaj przeczyta i spełni zawarte w nich dziecięce marzenia.Więcej informacji można uzyskać u koordynatorów przedsięwzięcia – Pauliny Downar i Radosława Sujak pod nr tel. 68 383 89 94.

Prosimy o przynoszenie listów do siedziby Centrum Artystyczno – Kulturalnego „Zamek”w Krośnie Odrzańskim lub nadsyłanie ich pocztą do w/w placówki pod adres: Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek”, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie.

Ostateczny termin dostarczenia prac to 4 grudnia 2013 r. do godz. 15.30 zgodnie z poniżej załączonym regulaminem.

Ponadto, zapraszamy wszystkie dzieci 6 grudnia 2013 r. do Zamku Piastowskiego. Od godziny 16.00 będzie można spotkać się ze Św. Mikołajem, wziąć udział w warsztatach pn. “Fabryka pierniczków”, które są realizowane  przy wsparciu Lokalnej Grupy Działania “Zielone Światło” w Krośnie Odrzańskim.  Następnie odbędzie się projekcja świątecznego filmu. Nie zabraknie także filmowego popcornu oraz słodkich upominków.

image005(2)

Regulamin Konkursu – List do Św. Mikołaja 2013

Plakat2.lgd