„Nocny spacer po nieistniejącym mieście” to wydarzenie przygotowane przez Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim, które odbędzie się 14 maja 2016 r. o godz. 21.30.

Grupa śmiałków, która odważy się przenieść w czasie i zwiedzić nocą nieistniejące Krosno Odrzańskie, przeżyje niezapomnianą przygodę. Z pewnością znajdą się w miejscach, których nigdy nie widzieli i zajrzą w każdy zaułek drogi, aby zdobyć skarb.

W różnych częściach miasta zostaną ukryte wskazówki oraz zagadki, które mają doprowadzić grupę do celu, którym jest klucz do prastarej bramy.  W nagrodę za odnalezienie skarbu, grupa weźmie udział w degustacji lubuskich win z przedwojennych odmian winorośli.

Uczestnicy spaceru otrzymają od nas halabardy, którymi będą się bronić przed złymi duchami, latarnie, które oświetlą im drogę, mapę z podpowiedziami oraz insygnia mocy, które będą mogli wykorzystać w niebezpiecznych chwilach lub wtedy, kiedy zabłądzą.

Aby wziąć udział w „Nocnym spacerze po nieistniejącym mieście”, należy zakupić bilet – 25 zł w Centrum Artystyczno-Kulturalnym „Zamek”. Wraz z zakupem biletu rozpoczyna się przygoda. Bowiem na bilecie znajduje się pierwsza wskazówka, która dotyczy miejsca spotkania.

UWAGA!

WSZYSTKIE BILETY JUŻ WYSPRZEDANE

Jeżeli lubicie przygody, nie boicie się ciemności, to jest oferta właśnie dla was! Wybierzcie się z nami na spacer w poszukiwaniu klucza do prastarej bramy. Nieistniejące miasto czeka właśnie na was. Pamiętajcie, ze czas i historia szybko płynie. 

plakat

plakat.1