W imieniu Zielonogórskiego Ośrodka Kultury zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej.

Piosenka artystyczna to suma muzyki, literatury i kunsztów scenicznych. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej powstał z zadumy nad losem młodych i bardzo młodych artystów. OFPA daje możliwość spotkania tych najzdolniejszych, najbardziej obiecujących adeptów w sztuce wokalnej w Polsce. Zielonogórski Ośrodek Kultury został Partnerem Regionalnym OFPA 2016. Eliminacje regionalne odbędą się w wybranych miastach w Polsce. Do Zielonej Góry zapraszamy  – 7 lutego.

Reprezentanci regionów wytypowani w I etapie podczas Eliminacji Regionalnych wystąpią 18 i 19 lutego w Konkursie Krajowym podczas 20. OFPA w Rybniku. Finał Konkursu Krajowego odbędzie się 20 lutego, a Koncert Laureatów i Koncert Galowy 21 lutego.

Zgłoszenia do Eliminacji Regionalnych przyjmuje Fundacja EDF Polska do dnia 05 stycznia 2016 r. na adres e-mail: ofpa.rybnik@gmail.com. Regulamin i formularz zgłoszenia do pobrania na stronie www.ofpa.pl.

ofpa-eliminacje_1109_RGB_2Zapraszamy do wzięcia udziału!!!!