18 grudnia 2010 r. o godz. 18:00 w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY, którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc 2,5-letniej, chorej na białaczkę TOLI.

Na scenie wystąpią zespoły Kombajn do zbierania kur po wioskach, Bez Sensu, Tupot Białych Mew i Manescape. W programie przewidziany jest również Stand Up KATARZYNY SOBIESZEK z kabaretu Made in China i debiut krośnieńskiego kabaretu KOPEREK.

W trakcie imprezy będzie można wrzucić “grosiki” do puszki oraz wziąć udział w aukcji charytatywnej. Liczy się każda złotówka! Dochód z Państwa dobrowolnych wpłat i licytacji zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia Toli.

Zapraszamy także na darmowe zajęcia z aerobiku, które odbędą się w sobotę, 18 grudnia 2010 r. o godz. 11.00  w Hali sportowo – widowiskowej.  Zajęcia poprowadzi Beata Leśkiewicz. Ponadto, w czasie zajęć zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz TOLI.

Głównym organizatorem dobroczynnego koncertu jest Fundacja “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Współorganizatorami są CAK “Zamek” oraz OSiR w Krośnie Odrzańskim.  

Aleksandra  Tola Przepióra jest mieszkanką Krosna Odrzańskiego. U dziewczynki 18 października 2010 r. stwierdzono ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od 22 października przebywa wraz z mamą Agnieszką w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, gdzie poddawana jest intensywnej chemioterapii. Tola z uwagi na wcześnie wykrytą chorobę ma ogromne szanse na jej zwalczenie. Przed Tolą i jej rodziną długie i ciężkie miesiące walki  z chorobą i wydatkami przekraczającymi ich możliwości finansowe.

Jeśli chcą Państwo pomóc, można wpłacić również pieniądze na konto fundacji, której Tola jest podopieczną:

Fundacja

„Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”,

ul. O. Bujwida 42, 50-368 Wrocław

Bank Milenium 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

Z tytułem wpłaty:

„Dla Aleksandry Przepióra”

 

Gorąco wierzymy, że z Państwa pomocą pomożemy Toli wrócić do radosnego,

beztroskiego dzieciństwa i normalnego życia.


Pamiętajmy, że dobro wraca do człowieka…