Były zabawy, gry i tańce do późnych godzin nocnych. Tak przebiegał pierwszy krośnieński Piknik Rodzinny „Postaw na rodzinę”. Impreza odbyła się w sobotę – 30 kwietnia br. na Placu 11 Pułku.

W pikniku wzięło udział bardzo dużo Krośnian – i tych dużych, i tych małych. Przychodziły całe rodziny, aby wspólnie spędzić sobotnie popołudnie.

Organizatorzy zapewnili wszystkim wiele atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zjeżdżalnie, trampoliny, gokarty i słodkości czekały na najmłodszych. Razem z mamą i tatą mogli stworzyć historię Kredowej bajki i wziąć udział w grach z nagrodami. Każdy miał możliwość pomalować sobie buzię i zobaczyć swoją karykaturę. Oprócz wielu zabaw na rodziny czekała lekcja z humorem o bezpieczeństwie w domu.

Wieczór był już czasem dla dorosłych. Zespół Secret wprowadził mieszkańców w pogodny nastrój, a Dyskoteka Dorosłego Człowieka porwała do tańca. Roman Awiński (prowadzący dyskotekę) oraz towarzyszące mu trzy młode i piękne tancerki, w czasie dwugodzinnego show – wcielili się w znane gwiazdy muzyki lat 70, 80 i 90 – tych. Dzięki nim, Krośnianie mogli choć przez chwilę poczuć atmosferę tamtych lat – kiedy to na scenie muzycznej królowały takie gwiazdy jak: Michael Jackson, Madonna, Boney M. czy Sabrina – znana z hitu pt. „Boys”.

Organizatorem Pikniku Rodzinnego było CAK „Zamek” przy współpracy z Urzędem Miasta w Krośnie Odrzańskim.

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Wystarczy kliknąć na załączony link:

Galeria – Imprezy 2011.