W Krośnie Odrzańskim i Dąbiu rusza akcja pn. „Pomóż Stanisławowi i Innym! Zostań potencjalnym Dawcą szpiku i komórek macierzystych”, której głównym celem jest odnalezienie dawcy szpiku dla Stanisława i innych chorych oczekujących na przeszczepienie.

Akcja odbędzie się 22 marca 2015 roku w Centrum Artystyczno-Kulturalnym „Zamek” w Krośnie Odrzańskim, ul. Szkolna 1 oraz Świetlicy Wiejskiej w Dąbiu, ul. Szeroka 6. Ruszamy o godz. 10.00.

Przychodząc możesz uratować życie nie tylko Stanisławowi, ale i innym chorym na całym świecie. Oni potrzebują twojej pomocy! Wyciągnij do nich pomocną dłoń i podaruj im szansę na drugie życie.

Przedsięwzięcie organizuje Fundacja DKMS – Wspólnie Przeciw Białaczce przy współudziale Gminy Krosno Odrzańskie i Gminy Dąbie oraz Centrum Artystyczno – Kulturalnego “Zamek”.

Honorowy patronat nad akcją objęli Marek Cebula – Burmistrz Krosna Odrzańskiego oraz Krystyna Bryszewska – Wójt Gminy Dąbie.

REJESTRACJA:

Data: 22 marca 2015
Godzina: 10:00 – 16:00
Miejsce: Świetlica Wiejska
Adres: ul. Szeroka 6, Dąbie

Data: 22 marca 2015
Godzina: 10:00 – 16:00
Miejsce: Centrum Artystyczno – Kulturalne
Adres: ul. Szkolna 1, Krosno Odrzańskie

W razie problemu z dojazdem na akcję w Dąbiu prosimy o kontakt z Urzędem Gminy tel. 68 383 51 48. Zabierz ze sobą dokument z numerem PESEL!

Informacje dla potencjalnych Dawców – Ulotka

PLAKAT