„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym w dniu 18 grudnia 2010 r. w Hali sportowo – widowiskowej. Przypomnijmy, iż celem tego koncertu było zebranie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z leczeniem 2,5 letniej Toli z  Krosna Odrzańskiego.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do Państwa o udzielenie pomocy finansowej  ośmiomiesięcznej MARTYNCE z Krosna Odrzańskiego.

Martynka Hochenzy urodziła się 26 kwietnia 2010 r. W trzecim miesiącu życia trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano u dziewczynki nowotwór złośliwy – mięsaka prążkowanokomórkowego RMS embryonale / guz przedramienia lewego. Obecnie jest leczona w Klinice Heamtologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Dziewczynka przeszła intensywną chemioterapię, która niestety nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Dziewczynce amputowano lewą rączkę.  Martynka bardzo dzielnie znosi przebieg leczenia i pomimo doznanych cierpień jest radosnym dzieckiem.  Sytuacja materialna rodziny nie pozwala na pokrycie wszystkich kosztów związanych z hospitalizacją i rehabilitacją dziewczynki.

Dlatego, jeżeli możecie POMÓŻCIE nam wesprzeć Martynkę i jej Rodzinę. Liczy się każda wpłacona złotówka.

Wpłaty pieniężne, prosimy kierować na konto fundacji, której Martynka jest podopieczną:

Fundacja

„Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”,

ul. O. Bujwida 42, 50-368 Wrocław

Bank Milenium 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

Z tytułem wpłaty:

„Dla Martyny Hochenzy”

Ponadto wszyscy, którym nie jest obojętny los Martynki, mogą pomóc, przekazując 1 % swojego podatku na rzecz fundacji, pamiętając o dopisaniu “Dla Martyny Hochenzy”.

UWAGA! Wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone wyłącznie na leczenie i rehabilitację oraz zakup protezy dla małej Martynki.

Gorąco wierzymy, że z Państwa pomocą pomożemy Martynce wrócić do radosnego, beztroskiego dzieciństwa i normalnego życia.

Informacje o Martynce można także znaleźć na stronie:

Akcję charytatywną wspomaga:

Za pomoc udzieloną Martynce serdecznie dziękujemy !