Jak co roku o tej porze, przychodzi czas na podsumowania. Rok 2012 był wypełniony imprezami, warsztatami i innymi spotkaniami z kulturą. Pragniemy jednak zaprosić Państwa na ostatnią już imprezę w tym roku czyli Sylwester Miejski.

Klasycznie zapraszamy mieszkańców w sylwestrową noc 31 grudnia 2012 roku na Plac 11 Pułku, gdzie o godzinie 22.00 zostanie uruchomiona muzyczna scena. Przez blisko cztery godziny do 2:00 w nocy 1 stycznia 2013 roku będzie można wysłuchać najlepszych hitów lat 80, 90 i współczesnych. Nie zabraknie nowości, ale też znanych utworów muzycznych. Muzykę profesjonalnie zmiksuje DJ Danek, który nie jedną imprezę ma na swoim koncie.

Punktualnie o północy zapraszamy Państwa na profesjonalny pokaz sztucznych ogni. Blisko 10 minutowy pokaz zostanie okraszony specjalnymi utworami, które pomogą we wspólnym i przyjemnym składaniu sobie noworocznych życzeń.

Prosimy również o zwrócenie uwagi na środki bezpieczeństwa. Miejsce przed sceną będzie ogrodzone, a ochrona będzie mogła sprawdzać co jest wnoszone na teren imprezy. Zakazane są szklane butelki, broń, materiały pirotechniczne oraz inne narzędzia mogące zmniejszyć bezpieczeństwo imprezy. Przed wejściem dostępne będą plastykowe kubeczki dla świętujących.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie starego roku 2012 i jednocześnie rozpoczęcie nowego 2013.