Tegoroczny Dzień Kobiet zorganizowany przez Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim ponownie zaskoczył Krośnianki. Impreza pod nazwą „Babski Wieczór 3 w 1”, która odbyła się 9 marca, łączyła w sobie trzy bloki tematyczne – przyjemność dla ciała od zewnątrz i wewnątrz, jak i również radość ducha.

W tym roku impreza odbyła się przy kilkuosobowych stolikach, na których był przygotowany drobny poczęstunek.

Pani Edyta Zielińska wprowadziła Panie w świat stylu i wizażu. Opowiedziała o makijażu, o dobrych i złych kosmetykach, a także zaprezentowała palety barw, które pasują do różnych typów urody.

Soki z marchwi, buraków, pietruszki i innych warzyw i owoców przygotowała Pani Aleksandra Wiktorska właścicielka Agroturystyki Stary Młyn w Brzeźnicy. Każda z Pań degustowała przepyszne eliksiry młodości i urody.

Przyjemność dla ducha Panie zawdzięczają Maciejowi Wróblewskiemu, który zaprezentował swoje niesamowite zdolności wokalne i instrumentalne. Koncert „Wino, kobieta, śpiew i gitara” był zbiorem najpiękniejszych piosenek o płci pięknej.

Oprócz trzech bloków tematycznych, podczas tego wieczoru można było spróbować swoich sił w tańcu brzucha i brazylijskiej sambie. Pokaz i warsztaty przeprowadziła Zajna – międzynarodowa instruktorka tańca z Zielonej Góry.

Instytut Zdrowia i Urody NAVIA z Krosna Odrzańskiego przygotował dla Krośnianek trzydzieści zabiegów kosmetycznych. Można było skorzystać z masażu pleców, zabiegu parafinowego na dłonie i terapii odchudzającej na uda. Zaś konsultantki z Oriflame wykonały zabiegi odmładzające i ujędrniające na dłonie.

Niewątpliwą niespodzianką był film z najmłodszymi mieszkankami Gminy Krosno Odrzańskie – Paulą i Dianą. Kilkuminutowy film został zrealizowany przy współpracy z dyrekcją i ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego i Krośnieńskimi Wydarzeniami.

Ponadto każda z Pań otrzymała z rąk Burmistrza Krosna Odrzańskiego Pana Marka Cebuli symboliczny goździk i kosmetyczny upominek przygotowany przez Kosmeterię.

Babski Wieczór 3 w 1 zorganizowało Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wolontariuszom, którzy pomogli nam w realizacji przedsięwzięcia.

Zapraszamy  także do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Wystarczy kliknąć na załączony link:

BABSKI WIECZÓR 3 w  1

(fot. CAK „Zamek”)