To z całą pewnością zadziwiło mieszkańców. Zamiast tradycyjnego koncertu lub kabaretu z okazji Walentynek, tym razem Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” zafundowało krośnianom coś zupełnie innego. Wszyscy, którzy przyszli w godzinach 16.00 – 19.00 w czwartek 14 lutego do Galerii Horex mieli okazję na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.

Ta nietypowa akcja, spodobała się przechodniom. Do zdjęć ustawiały się zakochane pary, zarówno seniorzy jak i młodzi. Nie brakowało zdjęć przyjaciół, rodziców z dziećmi czy babci z wnuczką. Miłość wszak nie zna granic. Najważniejsza jest dobra zabawa oraz fakt okazywania sobie uczucia.

Całość została przygotowana iście profesjonalnie. Scenografię przygotowała Małgorzata Opara natomiast za zrobienie zdjęcia i jego wydrukowanie bezpośrednio na miejscu, odpowiedzialna była firma Foga Studio Krystian Forster.

Fotogram ustawiał światło, pouczał modeli jak się ustawić, wszystko po to, aby wydrukowana pamiątka została w pamięci na długie dni. Chętnych było naprawdę dużo. Wystarczy powiedzieć, że zrobiono około 60 zdjęć. Niektóre z nich można odnaleźć w internetowej galerii zdjęć CAK “Zamek”.Całość akcji zorganizowało Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek”.

Zapraszamy  także do obejrzenia fotorelacji z akcji. Wystarczy kliknąć na załączony link:

Walentynki w Krośnie Odrzańskim

(fot. Michał Ciesielczyk)

Zakochane zdjęcia

(fot. Foga Studio Krystian Forster)